Martin Harich Vás pozýva do Šuňavy.

Martin Harich

Za jazero v Šuňave sa chystá aj známy mladý spevák Martin Harich. Obľúbený mladík z Liptova začal spievať vo folklórnom súbore a ako píše wikipédia, neskôr začal vystupovať so svojim otcom, naučil sa hrať na gitare, klavíri a bicích.

Vo svoji trinástich rokoch účinkoval v televíznej show Minitalent show. V roku 2011 bol finalistom súťaže Česko Slovenská Superstar. Ešte v tom istom roku nahral svoj prvý videoklip a CD s názvom Príbeh snov. Nahral 4 videoklipy ku skladbám z prvého albumu – Nezvestná, Príbeh snov a z druhého albumu Posledná pieseň a Čakám, čo sa stane. Druhý album s názvom “NECH” vydal začiatkom mája. Obsahuje 11 skladieb.

Martin chodil so speváčkou Celeste Buckingham, avšak po ich rozchode sa vydal na pešiu púť do Stantiago de Compostela, aby si usporiadal myšlienky. V tomto meste je hrob apoštola Jakuba.

Aj o tomto svedectve, púti a svojom životnom príbehu nám príde Martin povedať a hlavne zaspievať už prvý deň festivalu Za jazerom v Šuňave. V piatok 14.6.2019 sa naňho môžete tešiť na hlavnom pódiu po 19:00 hod.