Za jazerom 2020

Šiesty ročník letného gospelového festivalu v Šuňave

Buďte ako deti...

Postupne pripravujeme už šiesty ročník letného gospelového festivalu Za jazerom, na ktorom môže byť každý ako dieťa. Ako Božie dieťa.

Tento ročník chceme zamerať každým detailom na detských návštevníkov.

Momentálne žijeme súťažou Gesto pre mesto: pomôžte nám prosím získať podporu a vytvoriť nové detské mestečko hier.

Na letnom festivale Za jazerom chceme vytvoriť detské mestečko s prírodnými hrami a aktivitami pre deti akéhokoľvek veku. Aktivity budú zamerané na rozvoj osobnosti, logiky, spolupráce, pozornosti, ale aj jednoducho na zábavu. Do hier môžu byť zapájané nie len deti, ale aj ich rodičia či príbuzní. Na prípravu stanovíšť využijeme prírodné materiály a jednoduché fyzikálne princípy. Tieto stanovištia a pomôcky bude možné neskôr premiestniť, uskladniť či využiť na inom podujatí, alebo len jednoducho pre verejnosť bezplatne.Cieľ je vytvoriť prostriedky na zábavu a oddych pre celú rodinu.

Prosíme podporte nás v súťaži gesto pre mesto, zahlasujte za náš projekt a postavíme vám a vašim deťom mestečko plné hier na festivale Za jazerom v Šuňave.

vyzva_plagat-tiny

S vami to ide ľahšie

Na festivale Za jazerom nie je vstupné, neplatí sa žiadne parkovné ani registrácia. Všetky náklady na technické zabezpečenie, energie, úpravu areálu, alebo honoráre interpretov hradíme iba z vašich darov a príspevkov. Všetku prácu vykonávajú členovia občianskeho združenia Pre Šuňavu dobrovoľne a bez nároku na odmenu.

Ďakujeme všetkým, ktorí nás v tom podporujú akýmkoľvek spôsobom.

Ak chcete pomôcť ku skvalitneniu tohoto podujatia, môžete tak urobiť zaslaním príspevku na:

IBAN: SK4683300000002201225600

BIC/SWIFT:FIOZSKBAXXX