Za jazerom 2019

Piaty ročník letného gospelového festivalu v Šuňave

Oddych v Božej spoločnosti...

Máte aj vy dosť uponáhľaného sveta, ktorý vás tlačí termínmi, zaplavuje starosťami a ukazuje vám len negatívne veci?

Nechajte všetky starosti v Božích rukách aspoň na chvíľu a príďte si oddýchnuť spolu s nami na festival Za jazerom 2019, ktorý sa na festivalovej lúke v Šuňave uskutoční už po piatykrát. V dňoch 14. - 16. júna 2019 budeme znovu oslavovať Deň otcov spoločne pri príjemnej hudbe, vypočujeme si hodnotné prednášky, zabavíme sa s deťmi a budeme stanovať pri skautskom ohni.

Už čoskoro pribudne na tomto webe možnosť zaregistrovať sa na Rýchlokurz prežitia v manželstve, ktorý bude prebiehať na festivale a rovnaku tu vyvrcholí aj projekt Rádio Lumen spája Lumenrodiny.

Nenechajte si ujsť túto príležitosť zbaviť sa denných starostí a pookriať pri dobrej hudbe v Božom náručí a spoločenstve dobrých ľudí. Načerpáte tak nové sily do ďalších dní...

S vami to ide ľahšie

Na festivale Za jazerom nie je vstupné, neplatí sa žiadne parkovné ani registrácia. Všetky náklady na technické zabezpečenie, energie, úpravu areálu, alebo honoráre interpretov hradíme iba z vašich darov a príspevkov. Všetku prácu vykonávajú členovia občianskeho združenia Pre Šuňavu dobrovoľne a bez nároku na odmenu.

Ďakujeme všetkým, ktorí nás v tom podporujú akýmkoľvek spôsobom.

Ak chcete pomôcť ku skvalitneniu tohoto podujatia, môžete tak urobiť zaslaním príspevku na:

IBAN: SK4683300000002201225600

BIC/SWIFT:FIOZSKBAXXX

Na koho sa môžete tešiť?

Podrobný program je stále v príprave, avšak už teraz môžeme prezradiť zopár informácií:

V piatok 14.júna

sa môžete tešiť na svätú omšu, vystúpenie Martina Haricha, alebo divadelnú scénku v podaní skvelého miestneho herca Michala Zajaca.

V sobotu 15.júna

bude prebiehať v plnom prúde Rýchlokurz prežitia v manželstve so zaujímavými témami, pre deti vystúpi Divadlo na hojdačke a v hudobnom programe  privítame známeho českého gospelového speváka Pavla Helana, temperamentom a energiou nás naplnia speváci z rómskej kapely F6, či dokonalými tónmi hlasov očarí acapella For you (poznáte aj z piesne Nenahraditeľná od Simy  Martausovej). Predstaví sa vám aj kapela Peter Milenky band a vám už známa skupina Slnovrat. Večer nebudú chýbať stálice zo skupiny Kapucíni a príhovor otca Jána Buca.

Samozrejmosťou budú aj tradičné sprievodné atrakcie: skautské mestečko, tvorivé dielne, hasičské aktivity, raftovanie na jazere, stánky s občerstvením, či živé zvieratá.

Sledujte naďalej túto stránku, alebo náš Facebook a nenechajte si ujsť ďalšie novinky.

Organizátori si vyhradzujú právo na zmenu programu.

Videopozvánky

Partneri a sponzori

Pod záštitou predsedu PSK, Milana Majerského

Mediálni partneri

Spoluorganizátori

Obec Šuňava

Aliancia za rodinu