Chcete vidieť do zákulisia festivalu? Prihláste sa ako dobrovoľník.

Zaujal Vás festival Za jazerom, ste z blízkeho okolia a chceli by ste vidieť ako všetko prebieha? Máte dokonca aj svoj nápad pre festival, či viete byť nápomocní? Prihláste sa ako dobrovoľník, organizátori hľadajú práve Vás!

Ak chceme , aby bol festival dobre pripravení a všetci návštevníci, interpreti, speakri, či sponzori boli spokojní, musíme si prácu svedomito rozdeliť.

V poslednom čase sme analyzovali všetky úlohy a vyšlo nám, že už teraz (na začiatku februára) máme spoločne takmer 150 úloh, ktoré musíme vybaviť, otvoriť čo najskôr, aby sme zabezpečili bezproblémový priebeh ďalšieho ročníka festivalu. Sme predvedčení, že počet týchto úloh ešte n-krát narastie, kým sa vôbec otvoria festivalové brány 14. – 16.júna 2019.

Preto potrebujeme Vás !

Každý z organizátorov chodí do práce a festivalové úlohy rieši popri tom. Máme ich však pekne rozdelené do oblastí ako Marketing a reklama,  Areál a údržba, Program, Vstup, Tombola, Parkovanie, Stravovanie a podobne. Na to aby sme všetko pred i na festivale stihli však potrebujeme pomocníkov – dobrovoľníkov – Vás. Ľudí, ktorí sú ochotní venovať čo i len trošku času na dobrý úmysel gospelového festivalu v Šuňave.

Povedzte, čo budete robiť a ako dlho

Ak sa odhodláte vstúpiť do tohoto sveta, uvidíte nielen to, ako sa dá robiť kvalitný letný festival v menšej obci v malom kolektíve, ale zoznámite sa aj s významnými ľuďmi, interpretmi. Neprídete pri tom o nič. Na každej práci sa dá dohodnúť. Dohodneme sa, akú časť práce, či časový úsek vykonáte a neujde Vám vaša obľúbená časť programu, či kurzu.

Zo skúsenosti vieme, že každý, kto sa pridal k dobrovoľníctvu a nezištne pomohol v dobrej veci, len odporúča takúto prax, ktorú by si inak tak dobre ani nezapamätal.

Každý, kto by chcel akýmkoľvek spôsobom pomôcť pri organizovaní festivalu Za jazerom nás môže kontaktovať cez náš FORMULÁR, alebo sa zúčastniť na stretnutí vo farskej klubovni každú druhú stredu (nepárny týždeň) o 17:00 hod.

Ďakujeme.